2/2 ventil,rohový,připojení 1/8”, 0-16 BAR 90°angle - 230VAC 6831-KDNA016-012-230VAC
GEVAX
| Typ ventilu | Speciální ventily |
| Velikost připojení | 1/8" |
| Počet cest | 2/2 |
| Umístění | Normálně zavřeno |
| Princip fungování | Přímý tah |
| Těsnění a membrána | NBR |
| Minimální tlak (bar) | 0 barů |
| Maximální tlak (bar) | 16 |
| Velikost otvoru (mm) | 1.2 |
| Teplota (°C) | -10 °C +80 °C |
| Značka cívky | Amisco |
| Napětí cívky | 230 VAC střídavého proudu |
| Výkon cívky | 8,5 VA |
| Materiál těla | Mosaz |
| Hodnota KV | 0,7 l/min |
| Kód těla | 03QA |
| Typ cívky | TP6 |
| Hmotnost produktu (kg) | 0,205 |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | 2/2 ventily NC uzavřené |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.205 kg |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
_-_bronislav_cut__k.jpg)