elekteromagnetický 2/2 cestný ventil,připojení G1/4",prac.tlak:0/100bar,ovl.napětí 230VAC,
GEVAX
| Typ ventilu | Univerzální ventily |
| Velikost připojení | 1/4" |
| Počet cest | 2/2 |
| Umístění | Normálně zavřeno |
| Princip fungování | Přímý tah |
| Těsnění a membrána | PTFE |
| Minimální tlak (bar) | 0 barů |
| Maximální tlak (bar) | 100 |
| Velikost otvoru (mm) | 1 |
| Teplota (°C) | -10 °C +160 °C |
| Značka cívky | Amisco |
| Napětí cívky | 230 V střídavého proudu |
| Výkon cívky | 19 VA |
| Materiál těla | Mosaz |
| Hodnota KV | 0,6 l/min |
| Kód těla | 06 př. n. l. |
| Typ cívky | TP4 |
| Hmotnost produktu (kg) | 0,375 |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
_-_bronislav_cut__k.jpg)