elektromagnetický ventil G1" 1901-KH DA, 24DC,2/2,NC,05/16bar
GEVAX
| Typ ventilu | Univerzální ventily |
| Velikost připojení | 1" |
| Počet cest | 2/2 |
| Umístění | Normálně zavřeno |
| Princip fungování | Pilotně řízené |
| Těsnění a membrána | EPDM |
| Minimální tlak (bar) | 0,5 |
| Maximální tlak (bar) | 16 |
| Velikost otvoru (mm) | 25 |
| Teplota (°C) | -10 °C +140 °C |
| Značka cívky | Amisco |
| Napětí cívky | 24 VDC stejnosměrného proudu |
| Výkon cívky | 10 W |
| Materiál těla | Mosaz |
| Hodnota KV | 180 l/min |
| Kód těla | 06AO |
| Typ cívky | TP1 |
| Hmotnost produktu (kg) | 0,980 |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
_-_bronislav_cut__k.jpg)